جدیدترین مدل آرایش عروس ۲۰۱۹ + ۹ نکته برای آرایش عروس که باید بدانید

آرایش عروس به حیاتی ترین جنبه ظاهری عروس تبدیل شده. بنابراین نیاز به فکر، برنامه ریزی و آماده سازی دارد. درخشش عروس در مراسم عروسی نیاز به چندین ماه رژیم نگهداری از پوست دارد. هرچند که می دانیم چقدر می تواند مشکل باشد زمانی که بخواهید برای آرایش برنامه ای را ترتیب دهید. در این مطلب بیشتر راجع به چیزهایی که برای داشتن بهترین آرایش عروس نیاز دارید، صحبت خواهیم کرد.

پوست خودتان را آماده کنید

آرایش فقط روی پوست سالم خودش را نشان می دهد. پس قبل از هرچیزی رژیم مراقبت از پوست خود را شروع کنید که معمولا شش ماه قبل روز عروسی بهترین زمان می تواند باشد. همچنین، یک برنامه سلامت پوست روزانه را دنبال کنید که شامل لایه برداری، پاکسازی، شفاف سازی و مرطوب کردن باشد. روزها با استفاده از کرم ضد آفتاب و شب ها با سرم پوست تان را نگه داری کنید. تاکید می کنیم که این برنامه را به طور روزانه اجرا کنید.

میکاپ عروس 2019

بهترین توصیه های آماده سازی پوست

آرایش تان را با پاکسازی مطلوب پوست شروع کنید و سپس با آهسته زدن به پوست صورت مطمئن شوید که هیچ گونه کثیفی خارجی یا روغنی روی صورت خود ندارید. برای اینکه طی مدت زمان طولانی پوست زیبایی داشته باشید، باید این را مداوم انجام دهید.

توصیه های برنزر

برنزر معمولا برای این استفاده می شود که صورت شما  در عکس ها شارپ باشد. یک براش رژگونه بردارید و با کمک دست در طرفین چانه بمالید و نه در مرکز آن. همین کار را برای استخوان بینی و طرفین آن انجام دهید.

 توصیه های رژگونه

مهم ترین توصیه به عروس ها اینجا هست. اگر می خواهید آرایش طبیعی و مد روز داشته باشید، باید به استفاده بیش از حد رژگونه روی گونه نه بگویید. مقداری رژگونه را با براش به گونه بمالید و با ضربات آهسته دست اضافه آن را از روی صورت خود بردارید. هنگامی که رژگونه را استفاده می کنید باید یک لبخند داشته باشید و از حرکات چرخشی هم استفاده کنید.

نکات آرایش عروس 2019

توصیه های رژ لب

اگر به طور قابل ملاحظه ای لب های باریکی دارید، باید از خط لب هایی استفاده کنید که رنگش به رنگ پوست شما نزدیک باشد. اگر هم لب های بزرگی دارید، همین کار را با خط لب های تیره تر انجام دهید. به طور کلی از رژ لبی استفاده کنید که با سایر اجزای آرایش شما تطبیق داشته باشد.

برای لب های بزرگ و پرتر از رنگ های خرمایی و تیره تر استفاده کنید و برای لب های باریک از رنگ های روشن مثل صورتی هلویی بهره ببرید. لب های باریک را می توان با حجم دهنده لب بزرگ تر کرد و افرادی که لب های بزرگی دارند می توانند از برق لب استفاده کنند.

نکات مهم آرایش عروس 2019

آرایش را با لباس عروس هماهنگ کنید

به لباس ها و جواهرات خودتان نگاه کنید. همچنین می توانید با آرایشگر خودتان درباره این موضوع مشورت کنید تا مجبور نباشید در دقیقه ۹۰ مجبور به تغییرات در لباس یا آرایش بشوید.

نیازهایتان را برای آرایشگر خود بگویید

زمانی که آرایشگاه خودتان را انتخاب کردید، مواردی که نیاز دارید را با آرایشگر حتما مطرح کنید تا چیزی از قلم نیفتد. هر چقدر بهتر چیزهایی را که در نظر دارید، توضیح بدهید شانس بیشتری برای داشتن آرایش مورد علاقه خود دارید.

توصیه ارایش عروس 2019

خواب کافی داشته باشید

خواب خوب بسیار با اهمیت است. هرچه بیشتر بخوابید، بدن شما زمان بیشتری برای بازسازی خودش دارد. حداقل هفت ساعت در شبانه روز بخوابید. با این روش به خوبی از دور چشم خود محافظت خواهید کرد.

آرایش را با لباس عروس هماهنگ کنید

به لباس ها و جواهرات خودتان نگاه کنید. همچنین می توانید با آرایشگر خودتان درباره این موضوع مشورت کنید تا مجبور نباشید در دقیقه ۹۰ مجبور به تغییرات در لباس عروس یا آرایش بشوید.

آخرین ترندهای آرایش عروس

ایده های آرایش عروس که انتخاب کردیم براساس ترندها و مدهای سال ۲۰۱۹ در سرتاسر دنیاست که عمده آن ها از ترندهای هفته مد در نقاط مختلف برکزیده شده. ترندهایی که ما علاقمندان زیادی داشت، لب های سرخ، خط چشم های مشکی، جلوه متالیک و برجسته کننده درخشش می باشند. پس با همراه باشید تا با گالری میکاپ عروس سال ۲۰۱۹ بیشتر آشنا بشوید.

شیمر سایه چشم و لب

آرایش عروس 2019

آرایش عروس شیمر

آرایش چشم عروس 2019

ارایش عروس در طیف صورتی

آرایش عروس جدید 2019

آرایش لایت عروس 2019

مدل آرایش عروس 2018

آرایش عروس برازنده

آرایش لایت عروس 2018

آرایش عروس اروپایی

عکس آرایش عروس 2018

شور و اشتیاق لب های قرمز دارد

آرایش صورت عروس 2019

جدیدترین آرایش عروس 2019

آرایش صورت عروس 2018

آرایش عروس متالیک ۲۰۱۹

جدیدترین مدل آرایش عروس

ارایش عروس متالیک

زیباترین ارایش عروس 2019

ایده های آرایش کامل چشم

آرایش چشم عروس 2018

آرایش چشم عروس 2019

ترند آبی ۲۰۱۹ در آرایش عروس

زیباترین ارایش عروس 2019

ارایش صورت عروس

جدیدترین ارایش چشم عروس

خط چشم مشکی

ارایش چشم عروس

ارایش چشم عروس جدید

جدیدترین مدل ارایش عروس

ترند استروبینگ آرایش عروس

ارایش اروپایی جدید

ارایش صورت عروس 2019

مدل آرایش عروس جدید

آرایش عروس مودی تیره

آرایش صورت عروس تیره 2019

آرایش عروس جدید 2019

آرایش صورت عروس جدید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.