جزئیات طرح پیش فروش لوازم خانگی

از امروز ۱۷ مهرماه ۹۷ طرح پیش فروش لوازم خانگی در سراسر کشور آغاز شده است. براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار تولیدکنندگان لوازم خانگی می توانند ۱۶۰ کالا را پیش فروش نمایند. اگر به دنبال تهیه و تدارک جهیزیه هستید،  می توانید از این فرصت استفاده نمایید. در ادامه با جزئیات طرح آشنا خواهید شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر عامل اسنوا بیان داشتند که این طرح در دو مرحله انجام خواهد شد که در مجموع شامل ۵۰ هزار دستگاه از محصولات این کارخانه می باشد.

پیش فروش لوازم خانگی

وی افزود:متقاضیان مرحله اول، کل قیمت کالای خریداری شده را پرداخت­ می کنند­ ولی در هنگام تحویل ما به تفاوت از آن ها گرفته نمی شود. امین منانی اضافه کرد: کسانی که در مرحله دوم کالا خریداری کنند، باید حدود ۵۰ درصد را پرداخت کرده و در هنگام تحویل کالا نیز مابه تفاوت را واریز نمایند.

مدیرعامل اسنوا پیش بینی کرد استقبال بیشتری از مرحله اول به عمل بیاید. زیرا مشتریان تمایل دارند تا زمان دریافت کالا هزینه بیشتری نسبت به الان پرداخت نکنند.

منانی اضافه کرد همه سبد محصولات این شرکت در رنگ ها و مدل های متنوع در این طرح موجود است تا مشتری به دلخواه خود خرید کند.

وی با بیان اینکه ­مشتریان می توانند در سایت اسنوا زمان تحویل محصول خریداری شده را انتخاب کنند گفت: ­­بنابراین اگر کسی مثلاً برای تهیه جهیزیه محصولی را برای اسفند ماه بخواهد،­­گزینه ­اسفند را انتخاب کرده ­­و در همان ماه کالای خود را تحویل می گیرد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.