۳۵ مدل ماسک عروس و داماد و مهمانان شیک عروسی

تا قبل زمستان ۹۸ هیچ کس تصورش هم نمی کرد که ماسک عروس و داماد به مد و استایل مورد نیاز عروسی راه پیدا کند. در اوایل فراگیری کووید-۱۹ یا همان کرونا هم به عنوان یک مسئله موقتی به ماسک توجه می شد. ولی با توصیه های جدی سازمان بهداشت جهانی برای استفاده از ماسک در تمام اجتماعات، به یک الزام تبدیل شد.

ماسک عروس لوکس

حالا که بنظر می رسد تا مدت ها با ویروس کرونا درگیر باشیم، نیاز به تغییراتی در خیلی زمینه ها بوجود آمده. به عبارتی دیگر برای اینکه جشن عروسی عقب نیفتد یا کلا کنسل نشود، تنها راه برگزاری عروسی با حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک هست. ولی خب چاره ای نیست و باید قبول کرد که در حال حاضر تو این شرایط هستیم. مهمترین دستورالعمل بهداشتی، استفاده از ماسک در اجتماعات است که رعایت آن می تواند تا باعث شود تا حدود زیادی از خطر بیماری در امان بمانیم.

ماسک عروس

 خیلی از برند های معتبر و شناخته شده لباس در دنیا هم رو به تولید ماسک ها با طرح های جذاب و زیبا آوردند. به طوری که در حال حاضر علاوه بر لباس مجلسی، ماسک مجلسی هم تولید می شود که مورد استقبال هم قرار گرفته همانطوری که برای حضور در یک مراسم مهمی مثل عروسی همه بهترین لباس ها را می پوشند، داشتن یک ماسک زیبا و منحصر به فرد در جشن عروسی برای عروس و داماد و همچنین مهمانان تا حدودی ضروری بنظر می آید. این پدیده طراحان مد و لباس در همه جای دنیا را برای طراحی بهترین و زیباترین ماسک ها به تکاپو انداخته است.

مدل ماسک داماد

 بین خودمان باشد که این ماسک ها علی رغم شیک بودن، ماسک های طبی مطابق با استانداردهای پزشکی نیستند و بیشتر جنبه احتیاطی دارند. هرچند که برخی از ماسک ها قابل شستشو بوده و دارای پاکتی است که قابلیت اضافه کردن فیلتر هم دارند.

مدل ماسک عروس

سفارشی سازی ماسک برای عروس و داماد، یک ایده خلاقانه در این باره می تواند باشد. به طور مثال حک کردن اول اسم عروس و داماد بر روی ماسک باشد. ایده دیگر می تواند دوخت ماسک با همان پارچه لباس عروس باشد که ست عروس کامل شود.  

 به همین خاطر برای اینکه بیشتر با طرح ها و مدل ماسک عروس و داماد؛ و همچنین ماسک مهمانان عروسی آشنا شوید، ۳۵ مدل شیک ماسک عروسی را برای این مطلب در نظر گرفتیم.

 

ماسک عروس و داماد

مدل ماسک مهمانان عروسیمدل ماسک مهمانان عروسی مدل ماسک عروس و داماد جدید ماسک عروس و داماد ماسک عروس گل گلی شیک ترین مدل ماسک عروس ماسک عروسی لاکچری مدل ماسک مهمانان عروسی ست ماسک عروس ماسک عروس دست دوزی شده ماسک عروس مهمان عروسی مدل ماسک عروسی مدل ماسک عروس و داماد مدل ماسک عروس و داماد ماسک عروس و داماد جدید مدل ماسک عروس و داماد ماسک عروس لاکچری عکس ماسک عروس مدل ماسک عروس 2020 مدل ماسک عروس 99 مدل ماسک مجلسی 2020 مدل ماسک عروس گلدوزی شده ست ماسک عروس شیک و جدید عکس ماسک مجلسی جدیدترین مدل ماسک عروس و داماد ماسک عروس برای جشن عروسی ست ماسک عروس و داماد ماسک مجلسی برای عروسی

منبع : brides

مطالب مشابه

1 Comment

  1. ماسک طرح دار رنگیا قشنگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.