۱۰ مدل مو دامادی ۲۰۱۹ + [عکس]

یک کت و شلوار، کفش و یک کراوات. دامادها بیشتر به استایل خودشان توجه دارند، در حالی که استایل مربوط به ترکیب هماهنگ جزییات ظاهری داماد هست.  مدل موهای دامادی برای جشن عروسی عامل نهایی در ساختن یک ظاهر کامل می باشد.

مدل مو دامادی 2019

ایده های مدل مو داماد

برای داشتن یک ظاهر خاص آماده اید؟ یا ترجیح می دهید ظاهری معمولی داشته باشید؟ در هر صورت به گزینه های مدل مو داماد نگاهی بندازید.

۱- کلاسیک

محبوب ترین مدل مو می باشد. قد مو در این مدل نباید بیشتر از ۵ تا ۸ سانتی متر باشد. مدل دادن آن هم نسبتا ساده است: فقط کافی است مو را به صورت صاف به راست یا چپ بفرستید. ویژگی اصلی مدل کلاسیک به تصاویر داماد در عروسی مردانگی خاصی اضافه می کند. این مدل مو دامادی برای هر صورتی مناسب است.

مدل مو دامادی ساده

۲- رترو

برای داشتن مدل مو رترو ضروری است تا قد موهای شما متوسط باشد. کفش های براق، یک کت و شلوار دامادی خاص و غیرمعمول، یک کراوات روشن می تواند با این مدل بسیار جور در بیایند. شاید بهترین نمونه با این مدل مو را در تصاویر الویس پریسلی مشاهده کرده باشید.

مدل مو رترو مردانه

۳ -مدل مو اغراق شده

برای مردان جوان روشن و البته خلاق، یک تصویر اغراق شده و غیر عادی یک گزینه عالی به حساب می آید. جالب هست بدانید این مدل محبوب خیلی از عروس ها هم هست. ترکیب قد موهای مختلف و مدل دادن به آن ها می تواند به شدت دلربا بنظر بیاد. به طور مثال موهای برش خورده کوتاه در پشت سر و موهای بلند در جلوی سر.

مدل مو داماد فشن

۴ -کوتاه و ساده

این مدل مو مناسب افرادی است که محافظه کار هستند و تمایل ندارند تغییرات رادیکالی در موی خود بدهند. این سبک مو به طور کامل با کت و شلوار ترکیب می شوند.

مدل مو دامادی برای صورت کشیده

۵ -مدل مو نامتقارن

مدل مو نا متقارن ترمیم شده با یک فرم پایه مدل کلاسیک برای دامادهایی که اعتماد به نفس بالایی دارند، مناسب به نظر می آید. این مدل مو ظاهری با موی ضخیم و نرم با سایه های تیره را به نمایش می گذارد.

مدل مو داماد 2019

۶- نظامی

این مدل مو موج مد را ترک نمی کند. به صورت موهای با قد متوسط و چسبیده به سر ظاهر می شود. در اغلب موارد بایستی توسط ارایشگرهای متخصص و باتجربه انجام شود. ولی اگر قصد دارید خودتان انجام دهید، از یک ژل خاص استفاده کنید، به طوری که مو از ریشه ها بایستی بلند شود و ثابت گردد. اصلاح منظم صورت هم می تواند یک افکت اضافی برای این مدل مو باشد.

مدل مو دامادی کوتاه

۷- جنتلمن انگلیسی

استقبال از مدل مو جذاب بسیار زیاد شده. مناسب برای هر سنی از مردان و هر نوع مویی است. این مدل مو برای رشته های موجی مو عالی است. اگر دارای موهای مجعد هستید، می توانید آن ها را به بالا بدهید و همه را با استایل تان سورپرایز کنید.

مدل مو دامادی ایرانی

۸- درخشان

این مدل مو طی گذر زمان محبوبیت خودش را از دست نداده است. زمانی که مو می چسبد و جلوی مو شما بلند و حجیم باشد، استایل مو کاملی به حساب می آید. ترکیبش با شقیقه اصلاح شده اعتماد به نفس را به هر مردی می دهد.

مدل مو دامادی کوتاه

۹- مدل مو آندرکات

مدل مو با صورت و پشت گردن اصلاح شده و موی بلند در جلوی سر رایج و رایج تر می شود. یک مدل مو کاملا نواورانه برای دامادهها در سال ۲۰۱۹ هست. اما برای داشتن این مدل باید از دو ماه قبل جشن عروسی دست به کار شد، چون که برای هر فردی مناسب نیست. پشت موها نباید خیلی زیاد کوتاه یا اصلاح شود. مردهای جوان می توانند در بخش های اصلاح شده قرینه بودن را رعایت نمایند. گزینه جذابی برای دامادهای جوانی است که به تیپ های رسمی چندان تمایل ندارند.

مدل مو دامادی اندرکات

۱۰- مدل پومپادور

می توان گفت گزینه جایگزین برای مدل آندرکات هست، یک مدل کلاسیک تر و منظم تر. جلوهای مو بلند باقی می ماند. برای افراد محافظه کار و کلاسیک مناسب است.

مدل مو دامادی 2019

در روز به یاد ماندنی، عروس و داماد باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشد و تصاویر یکدیگر را تکمیل کنند. یک داماد بایستی توجه ویژه ای به لباس، کفش و مدل موی خود داشته باشد، همانطور که عروس ها به لباس عروس، آرایش و استایل خود برای عروسی دقت می کنند. به همین دلیل برای یک مرد اهمیت دارد که به جزییات تیپ و استایل موی خود فکر کند و در این زمینه با عروس مشارکت داشته باشد.

به طور کلی موی داماد باید طبیعی و منظم باشد و قسمت های خالی نیز پوشانده شود.

مطالب مشابه

1 Comment

  1. مدل ۴ و ۷ رو دوس داشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.