چگونه بهترین تشریفات عروسی را انتخاب کنیم؟

تصمیم برای انتخاب تشریفات عروسی کار راحتی نیست. در حالی که هر زوجی یک تشریفاتی را می خواهند که حرفه ای و با تجربه باشد، خیلی اهمیت دارد که با فرد انتخاب شده بتوانید ازهمان ابتدای کار ارتباط خوبی برقرار کنید. البته که یک فاکتور مهم دیگر مقدار بودجه ای است که در نظر گرفته اید. پیداکردن برنامه ریز عروسی یا تشریفات که تمام موارد ذکرشده بالا را داشته باشد، مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هست، اما یه نفس عمیق بکشید. چون که جای نگرانی نیست و در اینجا هر انچه هنگام انتخاب تشریفات باید رعایت کنید، به شما می گوییم.

تشریفات عروسی

استفاده از ارتباطات

همانطور که برای خرید ماشین یا لوازم خانگی از تجربه و اطلاعات افراد دیگر استفاده می کنید، در این مورد هم از دوستان و آشنایان یا هر شبکه ارتباطی با دیگران استفاده کنید. مطمئن باشید صادقانه ترین پیشنهادات و توصیه ها را همین افراد در اختیار شما قرار می دهند. پس یک لیست تهیه کنید و تشریفات هایی که نزدیکان و دوستان شما تجربه خوبی با آن ها داشتند را در لیست خود قرار بدهید. در نهایت از تعداد تشریفات با کیفیت داخل لیست خودتان شگفت زده خواهید شد. حتی می توانید برای غنی تر شدن لیست تان از افراد حاضر در گروه ها و صفحات شبکه های مجازی نیز استفاده کنید. همچنین می توانید از نظرات افراد دیگر در صفحه تشریفات  سایت ودینگو نیز استفاده کنید.

در مورد حضور انلاین تشریفات تحقیق کنید

بعد از انجام مرحله اول، حالا وقتش هست که قدم بعدی را بردارید. حضور تشریفات در اینترنت و به طور خاص در موتور جستجوی خدمات جشن عروسی و اطلاعات مربوط در صفحه اختصاصی تشریفات را به دقت مطالعه کنید. در صورت نیاز به سایت اختصاصی خودشان و پیج تشریفات در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام مراجعه کنید و نمونه کارها را ملاحظه کنید. چون که درک خوبی درباره استایل و سبک برگزاری مراسم توسط تشریفات مربوطه به شما خواهد داد. حتی بعضی گوشه هایی از مراسم تحت هدایت خود را در لایو اینستاگرام قرار می دهند تا با نحوه برگزاری بیشتر آشنا بشوید.

راهنما انتخاب تشریفات عروسی

ملاقات حضوری

پیگیری تشریفات در فضای مجازی نقطه شروع خوبی می باشد، ولی برای انتخاب نهایی به هیچ وجه کافی نیست. اگر در مرحله قبل از کارشان در فضای مجازی خوشتان آمده، حتما یک زمانی را هماهنگ کنید و به دفتر آن ها رفته و به صورت رو در رو صحبت کنید. جلسه حضوری دید بیشتری در مورد شخصیت و اینکه می توانند گزینه خوبی برای شما باشند یا نه، می دهد.

همه سوالات مهم را بپرسید

قبل از حضور در جلسه حضوری یک لیست از سوالات خودتان را تهیه کنید و مطمئن بشوید که تمام مواردی که دغدغه شما هست، در لیست وجود دارد. حضور در جلسه بدون آمادگی قبلی احتمال زیاد هیچ دستاوردی برای شما نخواهد داشت. پس تاکید می کنیم زمان بگذارید و تمام پرسش هایی که ذهن شما و همسرتان را درگیر کرده، لیست کنید. سوالاتی مانند اینکه ایا سابقه برگزاری مراسمی به طور ویژه داشتند یا اینکه در طی فرایند برگزاری و تدارکات مراسم از ایده و نظرات شما استفاده خواهد شد یا اینکه در روز مراسم تنها هستند یا تیمی همراه شان می باشد؟

اگر برای اطمینان بیشتر تمایل داشتید از مشتریان قبلی تشریفات مورد نظر در مورد مراسم نظرخواهی کنید، هرگز خجالت نکشید و از تشریفات بخواهید که تعدادی از آن ها را به شما معرفی کند. اکثر مدیران تشریفات اتفاقا از این موضوع استقبال خواهند کرد. چون که می توانید نظرات مشتریان قبلی را که بدون تعصب نظر می دهند را بشنوید.

تشریفات جشن عروسی

به دقت قرارداد را مطالعه کنید

حالا که برای انتخاب به جمع بندی رسیدید، مهم ترین نکته در این مرحله مطالعه قرارداد از ابتدا تا انتهای آن می باشد. می دانیم که مطالعه چندین صفحه کار کسل کننده ای باشد، ولی برای دانستن دقیق اینکه چه خدماتی دریافت خواهید کرد، بسیار حیاتی هست و باعث می شود در طی فرایند انجام کارها سورپرایز نشوید. در مورد قیمت ها، نحوه پرداخت و احیانا مابه تفاوت هزینه ها، هزینه های اضافی و تخفیف ها به طور کامل آگاه شوید.

در مورد تطبیق اخلاقی و شخصیتی اطمینان حاصل کنید

در نهایت بعد از انتخاب یک تشریفات شما باید از همکاری و مشارکت با آن ها لذت ببرید. پس حتما خیال تان راحت باشد که از نظر اخلاقی یا رفتاری کاملا هماهنگی داشته باشید.

اگر در این مورد هنوز دچار تردید بودید، این سوال را از خودتان بپرسید که آیا حاضرید برگزاری مهم ترین مراسم زندگی خود را در اختیار این فرد یا مجموعه قرار بدهید. اگر پاسخ مثبت هست، به شما تبریک میگوییم. چون که شما تشریفات مورد نظر خود را پیدا کردید.

 

 

 

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.