کامل ترین مجموعه مدل مو عروس باز جدید [۵۰ عکس]

از بین هزاران ایده مدل موی عروس که وجود دارد مدل مو عروس باز از پرطرفدارترین و محبوب ترین های آنهاست. به خاطر زیبایی وصف ناپذیر و مدرن بودن مدل موی باز هیچ وقت از مد نمی افتد.

اگر می خواهید موهایتان روی شانه ها و اطراف صورت تان قرار داشته باشد مدل موی باز عروس بهترین انتخاب است. بعلاوه این مدل مو برای تمام فصول سال مناسب است، چه مراسم شما در سرمای زمستان باشد یا در فصل‌های گرم تر سال. اگر ۲۵ سال آینده به عکسهای عروسی خود نگاه بندازید مطمئنا از اینکه مدل موی باز عروس را انتخاب کرده اید پشیمان نخواهید شد. خیلی از مدل های مو باز با شینیون همراه است.

مدل مو عروس باز

از انجایی که ما شما را تنها نمیگذاریم، در ادامه ۵۰ مدل مو عروس باز جدید را برای شما قرار دادیم که در ادامه می تونید ملاحظه کنید.

مدل مو عروس با تور

اگر برای عروسی خود قصد استفاده از تور را دارید، موهای باز بهترین مدل مو برای تور است، به خصوص اگر موهای بلندی دارید. شما می توانید به راحتی با موهای موج دار و یک تور بلند در شب مراسم عروسی خودتان حسابی پز بدهید.

مدل مو عروس باز با تور

مدل مو باز عروس به آسانی با تور، تاج عروس و حتی تاج گل هماهنگ می شود و با هر تم عروسی و هر طول مویی به جز موهای خیلی کوتاه جور می شود.

مدل مو عروس باز با تاج گل

بافت آبشاری مورب در مدل مو باز عروس

مدل مو بافته شده جذابیت و معصومیت دخترانه را به نمایش می گذارد. به همین دلیل است که بافت ها همیشه پای ثابت در مدل موهای عروسی هستند. بافت ابشاری مورب و موج فنری مو یک ترکیب برد- برد به حساب می آیند. شما می توانید یک گل سر بزرگ به طرف مو هم اضافه کنید یا بافت را با غنچه های کوچک اراسته تر کنید.

مدل مو باز عروس فردار

موج و بافت تویست در استایل مو باز

  براساس ترندهای فعلی در دنیای مد، طبیعی بودن و ارام بودن ظاهر از کلیدی ترین فاکتورهایی است که برای عروس خانم ها دنبال می شود. این مدل مو بلند جذاب تمام نیازهای مد معاصر را تامین می کند. موج های مو طبیعی و نرم هستند.

مدل مو عروس باز موج دار

مدل مو باز برای موهای متوسط با گره های تجملی

یک راه حل معمول برای موهای باز سنجاق کردن بخشی از جلوی مو به پشت سر به صورت تزیینی است. و تشکیل تعداد کمی گره از مو به عنوان جایگزینی برای کلیپس سر هم می تواند ایده خلاقانه ای باشد. همچینن می توانید از یک هدبند تزیینی و گوشواره برای تماشایی تر شدن مدل مو استفاده کرد.

مدل مو باز عروس موی متوسط

مدل مو عروسی ساده و جذاب برای موهای بلند

اگر هیچ آب و تابی در ظاهر عروسی خود نمی خواهید، ارایش مو عروس را بدون هیچ پف، بافت های پیچیده یا الگوهای فردار انجام خواهید داد. بیشترین حالت طبیعی مدل مو در این تصویر می بینید. موهای سنجاق شده و فرهای بی دردسر بسیار جذاب هستند.

مدل مو عروس باز برای موی بلند

موهای موج دار شگفت انگیز

نمایشی ترین راه برای موهای موج دار بلند، جمع کردن ان ها روی تاج عروس و ریختن باقی مو به سمت پایین است. از هر زاویه ای این مدل مو  عروس جذاب است: صورت را دیدنی تر می کند و براقی مو چشم نواز خواهد بود و ریختن موها در پشت سر مسحور کننده است.

مدل مو عروس باز با تاج

مدل مو عروس باز با تاج

یک مدل مو باز برای موهای بلند و ضخیم، ساده و در عین حال تاثیرگذار هست. دقیقا اصل جنس هست: با شکوه، فرهای ملموس، تاج تجملاتی، بازی تقارن وتناسب. ما که تحت تاثیر قرار گرفتیم و مسحور شدیم.

مدل مو باز عروس با تاج

مدل مو آپدو با تاج

یکی از پرطرفدارترین مدل موهای عروس برای موهای صاف خانم هایی هست که می خواهند در روز عروسی شان موهایی کاملا مجعد داشته باشند.  مو مجعد شده و در میانه راه عقب کشیده می شود که محل مناسبی را برای اضافه کردن تاج فراهم می کند.

مدل مو باز شیک

مدل دم اسبی با هدبند و پاپیون

بافت های بنددار و موی پاپیونی … همه در صدر ظاهر با موی دم اسبی مجعد است. استفاده از این مدل در حال متداول شدن است. هر جز این مدل به طور بی نقصی با یکدیگر کار می کند. این مدل مو عروس ویژه عروس هایی است که می خواهند ظاهر یک عروس بوهو را داشته باشند.

مدل مو عروس دم اسبی

مدل دوبافته برای موهای صاف

با دوتا بافت یه قفل مو در پشت سر درست می کنیم و باقی مو بعد از آن به طور صاف ریخته می شود. اضافه کردن مقداری موج به بافت موی بلند پشت سر می تواند زیباترش کند. وای که چه عروس زیبایی می شوید.

مدل مو عروس دو بافته

دوبافته با گل های تازه

این یکی از شیرین ترین حالت هایی است که تا الان دیده شده. دو تا بافت که یکی ضخیم و دیگری نازک هست از روی تاج  سر رد می شوند. در همین حال قسمت هایی از جلوی مو هم زیر بافت می رود و از پشت سر هم با یک گل طبیعی نگه داشته می شود. و باقی موهای پشت سر هم ازادانه به سمت پایین پخش می شوند. از این زیباتر هم مگر میشه؟

مدل مو عروس باز دو بافته

استایل محبوب با تویست دایره ای

مدل مو عروس باز کلاسیک این یکی را به عنوان یک خصیصه خانمانه و فوق العاده پیشنهاد می دهد. بخشی از موهای جلو به عقب کشیده می شود و در پشت سر جریان پیدا می کند. بعد چند رشته انتخاب شده از مو به صورت گل پیچانده (تویست) می شود. برای زیباتر شدن کار می توان یک تاج در جلو یا پشت سر اضافه کرد.

مدل مو باز عروس جدید و شیک

مو آبشاری پیچیده

در رتبه برتر یکی از رسمی ترین مدل موها قرار گرفته است والبته که ظاهر مسحور کننده ای دارد. یک اپدو کامل را دارد و یک قسمت از مو مثل مدل دم اسبی شبیه سازی شده است که با یک ترکیب رنگ زیبا بهبود پیدا کرده است. این مدل برای عروس خانم هایی است که علی رغم داشتن اپدو می خواهند بخشی از موهایشان نیز باز باشد.

مدل مو عروس ابشاری

بافت فرانسوی

چه مدل مو جذابی برای عروسی ها است. بافت ها از تاج شروع می شود، در پشت سر تمام می شود و باقی مو به صورت ابشاری موجی و فردار ریخته می شود. این مدل فوق العاده به عنوان با جزئیات ترین مدل مو عروس لیست ما قرار دارد.بسیار بسیار زیبا…

مدل مو عروس باز بافت فرانسوی

استایل جذاب بدون زمان

پیچش ها و امواج این مدل کلاسیک را محبوب عروس خانم هایی کرده که می خواهند موهای بلند خودشان را باز بگذارند. با الهام از الهه های یونان، وسایلی مثل سنجاق و بدلیجات می تواند به این استایل اضافه بشه تا جذابیت بیشتری را ایجاد کنند.

موی باز عروس با تاج

تاج بافته شده هایلایت

رنگ امبره یا هایلایت؟ با یک تاج بافتی پز بدید، اپدو فردار مشابه چیزی که در تصویر می بینید. مو به طور کامل دور از صورت قرار می گیرد. ولی همچنان در امواج دریای مو جریان دارد که توسط یک بافت انجام شده. این مدل همزمان جذاب و جالب می باشد، به خصوص اگر با یک ترکیب رنگ زیبا جفت شده باشد.

مو عروس بلوند

مدل نیمه پف کرده با چتری های بلند

بعضی مدل مو عروس باز فقط از کمال صحبت می کنند. و این یکی مدل دقیقا همین کار را میکند. چه برای ساقدوش عروس یا حتی برای خود عروس خانم چتری های بلند در کنار صورت جلوه زیبایی می دهد.

مدل مو عروس با چتری بلند

فرهای احاطه شده به کنار

این مدل ساده است و مو به راحتی ریخته می شود و بسیار چشم نواز هست. مو به کنار صورت کشیده می شود تا زیبایی اش را دوچندان کند. فرهای درشت با یک بافت ترکیب شده و یک سنجاق سر آن را نگه می دارد که در نهایت ظاهر دلربایی به این عروس داده است.

مدل مو عروس باز شیک

ارایش مو فردار با پیچک ها

اگر می خواهید موهایتان را مجعد کنید، پس این ظاهر برای شماست. نه تنها مو دارای بافت های شل می باشد، بلکه بخش پایین مدل مو جذاب هست. موج ها و فرها فراوان است و حجم مو زیادی را در روز عروسی در منظر دید می گذارد.

مو باز عروس 2019

مدل مو بافته شده با امواج نامحسوس

مدل مو باز عروس مانند این گزینه کاملی برای عروس بوهو است. یک بافت شیرین مشابه یک هدبند حس زنانه ای را در موج های جذابی که ازادانه بر روی شانه ها جریان دارد، ایجاد می کند. این مدل لباس توری پرنسسی را کامل می کند.

مدل مو برای نامزدی

مدل مو عروس باز شیک

بعضی عروس ها ترجیح می دهند تا موهایشان را بسته نگه دارند، در حالیکه بعضی های دیگرعاشق مدل مو باز هستند. یک گزینه جذاب که طرح موی پیچشی را کامل می کند و با تور روی شانه را پوشش می دهد.  

مدل مو عروس موج دار بلوند

گره پشت سر امبره

انتخاب رنگ مو مورد با اهمیت دیگری است که برای لیست بلند عروسی خودتان در نظر بگیرید. اگر برنامه ای برای استفاده از تور یا هر وسیله موی سر دیگری ندارید، برای اراستگی موی خود یک رنگ مناسب را انتخاب کنید. هوشمندانه انتخاب کنید، از هر رنگ غیر طبیعی دوری کنید. پس با یک رنگ خیره کننده بعد نگاه کردن به عکس های عروسی تان از آن لذت خواهید برد.

رنگ مو عروس 2019

مدل مو عروس باز با تاج و تور

این روز ویژه شماست پس اگر یک تور بلند و یک تاج درخشان می خواهید، برای آن سریعا اقدام کنید. زمانی که موج های براق به صورت آبشاری بر روی شانه ریخته می شود، در واقع می خواهید که موها دیده شود. همانطوری که جواهرات چشم گیر برای دیده شدن می باشد.  

مدل مو عروس با تاج و تور

مدل مو عروس باز طلایی

ایده های موی باز عروس برای موهای با قد متوسط معمولا موج و پیچش را پیشنهاد می دهد. فرها و امواج مد روز به هم ریخته شده هستند. استایل ساده رمانتیک که از سنجاق سر هم می تواند استفاده کند.

ارایش مو عروس باز

نیمه آپدو عروسی با بافت

پف مو ارتفاع می دهد و چتری ها هم البته انتخابی هستند اما در اینجا ظاهر جذابی به وجود اوردند. زمانی که مدل مو عروسی خودتان را انتخاب کردید، آن را با لباس عروس امتحان کنید تا زودتر از بقیه با تیپ خود برای مراسم بزرگ پیش رو آشنا بشوید.

مدل مو پف دار باز عروس

مدل مو با سنجاق گل

هر عروسی دوست دارد صورت خودش را برجسته کند، اما بد نیست راجع به پشت سر خود هم فکر کنید. تعداد زیادی از مهمانان به طور دقیق به پشت سر شما نگاه می اندازند. پیشنهاد می کنیم اگر بناست موهای خود را باز نگه دارید، برای مدل پشت موهای خود نیز با آرایشگر خودتان مشورت کنید.  

مدل مو عروس باز با تاج گل

اگر تا اینجا هنوز مدل مو دلخواهتان را پیدا نکردید، پس ادامه عکس ها را ملاحظه کنید. مطمئنم مدلی را که دوست دارید را پیدا می کنید.

مدل مو باز عروس با سنجاق

 

مدل مو باز عروس ساده

مدل مو باز 2019

مدل مو باز عروس شیک

مدل مو باز عروس شیک 2019

مدل موی باز عروس 2019

مدل مو عروس باز با تاج گل 2019

عکس مدل موی عروس باز

مدل مو عروس موج دار

موی عروس باز 2019

مو عروس باز 2019

جدیدترین مدل مو عروس باز

مدل مو عروس باز و بسته

مدل مو باز برای موی بلند

بافت مو عروس 2019

مدل مو عروس باز با بافت

بافت تاج مو عروس

گل سر عروس

مدل مو باز بسته عروس

مدل مو عروس جدید

مدل مو باز عروس با گل

منبع

 

 

مطالب مشابه

نظرات (2)

  1. من موهی می خام که خیلی خوشکل باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.