۱۹ ایده دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب مانند سایر نقاط منزل از دغدغه های عروس خانم ها می باشد. در این مقاله با تاکید بر رنگ ها، ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب مطرح می شود تا الهام بخش شما باشد.

اگر انتخاب شما رنگ مشکی باشد، مانند رنگ انتخابی تان مرموز هستید. پرستیژ و قدرت برای شما اهمیت دارند. همچنین قوی و مستقل هستید. افرادی که رنگ مشکی را انتخاب می کنند، حریم خصوصی برایشان اهمیت ویژه ای دارد.

اتاف خواب

دکوراسیون اتاق خواب

اگر شیفته رنگ زرد هستید، شما کمال گرا و رویاپرداز هستید. ذهن قوی ای در موضوعات انتزاعی و کسب و کار دارید. انتخاب رنگ زرد برای اتاق خواب نشان می دهد شما نیاز دارید تا وقت بیشتری را به رویا، فکر و ریلکس کردن اختصاص بدهید.

سرویس خواب عروس
دیزاین اتاق خواب

عکس اتاق خواب

دوستداران رنگ نارنجی به شدت نترس و اجتماعی هستند. اهل سفر، مهمانی و ماجراجویی هستند. دیوارهای نارنجی اتاق خواب گرم و شور انگیز هستند. اگر تمایل دارید کمی شادی به زندگی تان تزریق کنید، حتما از رنگ نارنجی در اتاق خواب خود استفاده کنید.

مدل اتاق خواب نارنجی

رنگ اتاق خواب

اگرچه رنگ آبی دارای طیف گسترده ای است، ولی علاقمندان به این رنگ یک نقطه مشترک دارند: نیاز به آرامش. اگر انتخاب شما رنگ آبی می باشد، شما بسیار وفادار هستید و دوستی های طولانی را تجربه کرده اید. شما فضایی را ترجیح می دهید که تمیز و منظم هست. پس اگر رنگ آبی را انتخاب کردید، نه تنها دیوار اتاق خواب را آبی کنید بلکه ان را بسیار منظم و سازماندهی شده طراحی خواهید کرد.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

علاقمندان رنگ قهوه ای روشن خاکی و صادق هستند. همچنین قابل اعتماد هستند. دکوراسیون ساده لوکس را برای خانه ترجیح می دهند. تمایل به این رنگ همچنین نشان می دهد ترجیح می دهید زمان زیادی را در طبیعت سپری کنید و از آن لذت ببرید.

تزیین اتاق خواب عروس

مدل تخت خواب عروس

اگر رنگ سبز را در نظر گرفته اید، فردی صبور هستید. سبز از ارامش بخش ترین رنگ ها مورد استفاده در اتاق خواب می باشد.

چیدمان اتاق خواب

در ادامه ایده هایی دیگر برای دکوراسیون اتاق خواب را ملاحظه خواهید کرد.

مدل اتاق خواب عروس

 

مدل تخت خواب عروس و داماد

اتاق خواب مدرن

رنگ اتاق خواب عروس جدید

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

اتاق عروس

دیزاین اتاق خواب عروس

دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.