۲۰ مدل کت و شلوار دامادی شیک ۲۰۱۹ + راهنمای انتخاب کت و شلوار دامادی

تو نگاه اول انتخاب کت و شلوار دامادی جزو کارهای ساده برای جشن عروسی بنظر میاد، ولی در عمل وقتی برای خرید اقدام می کنید متوجه می شوید که با دشواری هایی برای انتخاب بهترین مدل مواجه هستید. اگر به دنبال این هستید که در کنار عروس در شب عروسی درخشان و برجسته ظاهر بشوید، این مطلب راهنمای مناسبی برای شما هست. بیشتر سعی شده تا بر اساس رنگ کت و شلوار، نکات لازم مطرح بشود.

کت و شلوار دامادی طوسی

مناسب برای هر فصل یا زمانی است که عروسی شما در آن قرار گرفته که می تواند تیپ چشم نوازی را برای داماد به وجود بیاورد. طیف های مختلفی از رنگ طوسی وجود دارد که با توجه به استایل عروسی خود، می توانید از بین آن ها انتخاب خود را انجام دهید.

طوسی روشن

انتخاب عالی برای عروسی های بهار و تابستان هستند. چون که رنگ طوسی روشن گرمای کمتری را جذب می کند و نسبت به رنگ های تیره تر شما را خنک تر نگه می دارد. البته اگر استایل عروسی شما خیلی رسمی هست توصیه می کنیم که رنگ های تیره تر را انتخاب کنید. به طور کلی این طیف رنگ طوسی برای کت و شلوار اسپرت به حساب می آید.

کت و شلوار دامادی طوسی
کت و شلوار دامادی 2019
ست کت و شلوار دامادی طوسی

کت و شلوار دامادی طوسی تیره (نوک مدادی)

جزو گزینه های چهارفصل هست که برای مراسم در هر وقت سال می توانید به تن کنید. ولی اگر بخواهید بدانید مناسب ترین فصل برای این رنگ کت و شلوار چه زمانی هست باید عرض کنم کنم که پاییز پاسخ سوال شما هست. به  طور کلی از ویژگی های خوب رنگ طوسی تطبیق پذیری با هر نوع استایل هست.

کت و شلوار دامادی نوک مدادی
جديدترين مدل كت و شلوار دامادی 2019
کت و شلوار دامادی 2019 نوک مدادی
رنگ مناسب کت و شلوار دامادی

کت و شلوار ذغالی

از بهترین انتخاب ها برای جشن عروسی در فصل زمستان هست. از ان جایی که رنگ های تیره تر برای مراسم های خیلی رسمی استفاده می شود، کت و شلوار ذغالی برای جشن عروسی رسمی تر مناسب خواهد بود. برای اینکه رسمیت بیشتری به لباس خود بدهید، از کراوات به جای پاپیون با کت و شلوار ذغالی استفاده کنید. اما برای دوستانه تر شدن فضای مراسم، پیشنهاد می کنیم یک جلیقه به همراه این رنگ از کت و شلوار هم بپوشید.

کت و شلوار دامادی ذغالی
مدل كت و شلوار دامادی 2019

کت و شلوار دامادی سرمه ای

کت و شلوار سرمه ای جلوه ای مدرن و برجسته دارد. انتخاب هوشمندانه ای برای عروسی های تابستان و بهار هست. در پاییز هم بهتر است به همراه جلیقه مورد استفاده قرار بگیرد. در ضمن به خوبی با انواع کراوات و پاپیون و حتی پیراهن ست می شود.

کت و شلوار دامادی سرمه ای 2019
مدلهای كت و شلوار داماد 2019
انواع كت و شلوار دامادی سرمه ای
کت و شلوار داماد

کت و شلوار مشکی

رسمی ترین رنگ کت و شلوار دامادی، مشکی هست که در عین حال رایج ترین رنگ مورد استفاده دامادهای ایرانی هم هست. البته به خاطر جذب حرارت بالا انتخاب این رنگ برای جشن های تابستان کمتر توصیه می شود. در نهایت اینکه اگر انتخاب شما کت و شلوار مشکی هست، برای رنگ پیراهن می توانید رنگی غیر از سفید انتخاب کنید. حتی کفش قهوه ای هم انتخاب خوبی به همراه کت و شلوار مشکی هست.

کت و شلوار دامادی مشکی
کت و شلوار دامادی سیاه
کت و شلوار دامادی 2019

کت و شلوار دامادی کرم

مثل کت و شلوار طوسی روشن، نسبتا اسپرت و کمتر رسمی هست که قاعدتا برای مراسم های خیلی رسمی مناسب نیست. قابل استفاده در فصول گرم تر سال هست.

کت و شلوار دامادی کرم رنگ
کت شلوار اسپرت دامادی 2019
کت و شلوار مردانه اسپرت
مطالب مشابه

نظرات (12)

 1. خیلیخوب. بود

 2. قیمت کت وشلوار

 3. رنگ کرم واسه اقایون قدبلند لاغراندام مناسبه. من میخوام این رنگ به داماد جدیدمون پیشنهاد بدم

  1. منم واسه یهرمرد یکمی چاق میخوام

 4. شوهر من سورمه ای انتخاب کرد

 5. داماد باید به نظر من متمایز تر از دیگران باشه ی رنگ خاص ارایش خاص و …. کت وشلوارم رنگ و مدلی که تن پوشش قشنگ تر باشه باید پوشید

 6. من طوسیشو دوس داشتم

  1. واقعا از برازنده ترین رنگ ها برای داماد هست

 7. من هم موافقم.کت و شلوار دامادی باید یه رنگ خاص باشه رنگی که تو مجلس متفاوت باشه از مهمانها.در واقع رنگ هایی به غیر از مشکی

  1. کت و شلوار طرح دار هم میتونه به خاص بودن داماد تو مراسم عروسی کمک بکنه

 8. من نمیدونم چرا مرد ایرانی همه کت شلوار مشکی رو برا عروسی انتخاب می کنند. من خودم برای عروسیمون نظرم رو کت شلوار کرم بود ولی شوهرم اخرش کت مشکی گرفت

  1. به نظر من رنگ آبی پر رنگ یا رنگ روشن واسه کت شلوار بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.