۲۹مدل کفش عروس ۲۰۲۰+ ۳ نکته مهم خرید کفش عروس

اگر نمی دانید از کجا برای خرید کفش عروس شروع کنید، شما در این زمینه تنها نیستید. نکات ریز و جزیی برای خرید کفش مناسب وجود دارد که عدم رعایت آن ها باعث می شود در مراسم عروسی از انتخاب کفش خود احساس پشیمانی بکنید. در این مقاله سه نکته مهم برای خرید کفش عروس مناسب را بیان می کنیم و در ادامه جدیدترین مدل های کفش عروس را ملاحظه خواهید نمود.

کفش عروسچقدر برای کفش عروس هزینه کنیم؟

به طور تقریبی حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از هزینه های البسه عروس، مربوط به کفش هست. البته هزینه کفش خیلی به میزان بودجه ای که در نظر گرفتید و اینکه کفش در مقابل لباس عروس و موارد کلیدی دیگر مانند آرایش و تاج  چقدر برای عروس خانم اهمیت دارد، وابسته می باشد.

چقدر ارتفاع داشته باشد؟

بیشترین زمان روز و شب مراسم عروس سرپا خواهد بود. در نتیجه مهم ترین مسئله راحتی پا در داخل کفش هست. از سوی دیگر، اگر شما دوست ندارید در مراسم قدتان بلندتر از داماد باشد، از کفش با پاشنه خیلی بلند استفاده نکنید. در ضمن هیچ اجباری برای پوشیدن کفش پاشنه بلند برای عروس وجود ندارد و اگر به این نتیجه رسیدید که از کفش تخت استفاده کنید، تردید به دلتان راه ندهید، چون که مسئله کلیدی راحت بودن پا تو کفش برای بهترین شب و روز زندگی شما هست.

چه زمانی کفش را بخریم؟

بعد از انتخاب لباس عروس، کفش را انتخاب کنید. ولی برای تعیین اندازه نهایی لباس حتما کفش را به همراه داشته باشید و با لباس بپوشید تا فرم کلی لباس و کفش را متوجه شوید.

در ضمن پیشنهاد می کنیم روز قبل از عروسی کفش خود را حتما امتحان کنید تا با آن مانوس شوید. البته آن را در صورت امکان در محیط خانه بپوشید تا کثیف نشوند. امیدواریم کفش مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید و در جشن به یاد ماندنی عروسی خود بدرخشید.

 

مدل کفش عروس نباتی کفش عروس لژدار کفش عروس 2019 خرید کفش عروس کفش عروس پاشنه بلند سفید کفش عروس شیک كفش عروس پاشنه بلند شیک كفش عروسى خيلى پاشنه بلند کفش عروس شیک 2019 کفش عروس پاشنه پهن کفش پاشنه بلند عروس کفش عروس آبی کفش عروس لژدار کفش عروس پاشنه پهن 2019 کفش عروس2018 کفش عروس 2019 نکات خرید کفش عروس کفش عروس شیک 2019 کفش عروس بدون پاشنه مدل کفش عروس کفش عروس شیک کفش عروس پاشنه بلند راهنمای خرید کفش عروس کفش عروس لاکچری کفش عروس شیک 2019 کفش عروس لژدار جدید کفش عروس صورتی کفش عروس پاشنه بلند صورتی

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.