۵۰ حلقه ازدواج جدید و شیک + صفر تا صد خرید حلقه ازدواج

خریدن یک حلقه ازدواج یا حلقه نامزدی یکی از به یاد ماندنی ترین خریدهای زندگی شما خواهد بود. بنابراین خیلی مهم هست که از پیدا کردن بهترین حلقه اطمینان حاصل کنید. و ما اینجا تمام کمک هایی که در این مسیر نیاز دارید را به شما ارائه می کنیم.

حلقه ازدواج 2019

معرفی انواع حلقه ها

قبل از هر چیزی بهتر هست که انواع حلقه ها را بشناسید تا با گزینه هایی که برای انتخاب داریم بیشتر آشنا شویم. در ادامه پرطرفدار ترین مدل های حلقه های ازدواج و نامزدی را معرفی می کنیم.

حلقه ازدواج ساده

حلقه ازدواج بدون نگین

اگر لباس عروس یا مدل مو ساده ای را برای عروسی خود در نظر گرفتید، تعجبی ندارد که برای انتخاب حلقه هم دنبال یک مدل ساده و بدون زرق و برق باشید. به دلیل تقاضای بالا برای این نوع حلقه، در هر فروشگاه جواهرفروشی می توانید حلقه ازدواج بدون نگین با جنس های مختلف را پیدا کنید. اکثر حلقه ازدواج مردانه از نوع ساده انتخاب می شود.

حلقه ازدواج سه سنگه

حلقه ازدواج سه سنگه

حلقه هایی که سه، چهار یا پنج سنگ دارند مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد. در مدل سه سنگ، سنگ وسطی یک کمی بزرگ تر می باشد که توسط دو سنگ دیگر در طرفین آن احاطه شده است. البته بنا به سلیقه شما می تواند هر سه سنگ یک سایز یکسان داشته باشند.

حلقه ازدواج تک نگین (سولیتر)

حلقه ازدواج تک نگین

کلاسیک ترین مدل حلقه ازدواج زنانه می باشد که دارای یک سنگ می باشد. زیبایی این حلقه در سنگ استفاده شده در آن می باشد. از نکته های کلیدی در انتخاب این مدل حلقه ها، جنس نگین می باشد. مسئله مهم دیگر در این مدل ها رکابی است که نگین در آن قرار می گیرد. این که رکاب چند پایه داشته باشد نیز با توجه نظر شما می تواند متفاوت باشد.

حلقه هالو

حلقه ازدواج زنانه برلیان

در مرکزش یک نگین بزرگ دارد و دور تا دور آن را نگین های ریز دیگر پوشانده است. مناسب برای اضافه کردن درخشش به نگین های رنگی هست. حالت دیگرش هم این است که دو ردیف نگین پیرامون نگین مرکزی وجود داشته باشد.

حلقه نشان لاکچری

حلقه کلاستر

حلقه ازدواج برلیان

استایل های متفاوت زیادی از این مدل حلقه وجود دارد. بعضی مواقع یک نگین مرکزی دارد و در مدل های دیگر دارای سنگ هایی با سایز یکسان می باشد.

مدل حلقه ازدواج تویست

حلقه ازدواج مدرن تک نگین

حلقه های تویست در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفتند. در اصل به روز شده مدل سولیتر هست که زیبایی خاصی را ارائه می کند.

راهنمای خرید حلقه ازدواج

قبل از اینکه با خود بگویید حلقه ازدواج مناسب را پیدا کردم، فاکتورهای مهم راهنما را که در زیر آمده چک کنید و آن ها را در انتخاب و خرید لحاظ کنید.

۱ -گزینه های حلقه ازدواج خود را محدود کنید

الماس یا سنگ های قیمتی، پلاتین یا طلا؟ کم کردن گزینه های حلقه ممکن است کار سرگیجه آوری به نظر بیاید، ولی نترسید. فقط کافیه یک کمی زمان بگذارید. با استایل شروع کنید: آیا یک حلقه ساده در نظر دارید یا با تزئینات زیاد؟ آیا جنس حلقه ازدواج می خواهید مثل حلقه نامزدی تان باشد یا نه؟ آیا فکر می کنید که حلقه شما با همسرتان ست باشد؟ اگر قبل خرید این نوع سوالات را از خود بپرسید و جوابش را پیدا کنید، در نهایت می بینید که گزینه ها به شدت محدود شده و مرحله خرید حلقه ازدواج را شروع کنید.

حلقه ازدواج طلا سفید

۲- حلقه ها را با همدیگر بخرید

اگر ترجیح می دهید که با حلقه نامزدی سورپرایز شوید، این مورد برای شما نیست. اما دانستن اینکه چه حلقه های ازدواجی با حلقه نامزدی شما هماهنگی دارد، می تواند به شما برای تصمیم گیری کمک کند. به طور مثال اگر یک حلقه نامزدی بی نظیر دارید برای حلقه عروسی یک چیز ساده درنظر بگیرید. در حالی که ممکن است حلقه نامزدی ساده ای داشته باشید و برای حلقه ازدواج از سنگ های قیمتی بخواهید استفاده کنید. همچنین به هماهنگی بین حلقه های نامزدی و عروسی فکر کنید.

حلقه ازدواج برلیان شیک و جدید

اگر می خواهید در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته هر دو را با هم دست کنید، به جزئیات حلقه نگاه کنید تا با حلقه نامزدی ارتباط و هماهنگی داشته باشند. اگر هم بخواهید حلقه ازدواج را به تنهایی دست کنید، یک مدل با پیچیدگی های بیشتر می توانید انتخاب کنید که با و بدون حلقه نامزدی چشم گیر باشد. در ضمن می توانید با جواهرفروش درباره انتخاب حلقه دلخواهتان مشورت کنید. 

۳- پیدا کردن حلقه را زود شروع کنید

زمانی که ایده اولیه حلقه ای که دوست دارید، در ذهن شما شکل گرفت، زمان پیدا کردن حلقه مناسب است. حداقل دو تا سه ماه قبل تاریخ عروسی شروع به پروسه خرید کنید. شما این زمان را نیاز دارید تا بگردید، قیمت ها دستتان بیاید و مجدد آن هایی را که چشمتان گرفته، ببینید و امتحانش کنید. تازه اگر به یک حلقه خاص و سفارشی فکر می کنید، شاید زمان بیشتری لازم دارید. و به خاطر داشته باشید، موارد اضافی مثل حکاکی خودش تا یک ماه زمان می برد.  

حلقه نامزدی ساده

۴- ترکیب کنید

اگر شما پلاتین دوست دارید و شریک زندگی تان طلای زرد را دوست دارد، ترش رویی نکنید. هیچ قاعده ای وجود ندارد که شما را مجبور کند تا از یک نوع جنس یا حتی مدل حلقه انتخاب کنید یا اینکه حلقه ازدواج ست داشته باشید. می توانید توافق کنید حلقه هایی با جنس مختلف یا حتی با مدل هایی کاملا متفاوت انتخاب کنید. کلید یافتن چیزی که هر دو دوست داشته باشید، انتخاب مدل هایی است که استایل منحصر به فرد زوج را بازتاب بدهد.

حلقه ازدواج اروپایی

۵- بودجه را مشخص کنید

با این فرض خرید خود را انجام دهید که ۳ درصد کل بودجه عروسی مربوط به هزینه خرید حلقه هست. هزینه ها شامل قیمت دستمزد ساخت و قیمت فلز مورد استفاده است. در مواردی که چیزهایی مثل حکاکی و افزودن نگین هم اضافه بشود، قیمت تا حدود زیادی بالا می رود. بنابراین برای بودجه، هزینه های اضافه ای که قرار است انجام بشود رادر نظر بگیرید. هزینه حکاکی معمولا بر اساس تعداد حروف، فونت و اینکه با ماشین انجام شود یا دستی (دستی گرانتر است) مشخص می شود.

حلقه ازدواج ساده و شیک

۶- سبک زندگی خود را به خاطر داشته باشید

این را در نظر داشته باشید که قراره هر روز حلقه را دست کنید و بخشی از زندگی شما باشد. اگر ورزش می کنید یا ساز می زنید، یک حلقه باریک تر با لبه های گرد بهتر است. اگر کار دستی دارید، یک حلقه ساده و بدون سنگ های قیمتی پیدا کنید. اگر خیلی فعالیت سنگین دارید، پلاتین انتخاب کنید که بسیار با دوام می باشد( زمانی که خراشیده می شود، فلز به ندرت جابجا می شود و به طور دقیق می توان گفت ساییده نمی شود). 

حلقه نامزدی ساده و شیک

۷- چیز متفاوتی را امتحان کنید

شما ممکن هست طرح حلقه طلا رز بافته شده یا مدل دیگری را برای خرید در نظر داشته باشید. اما زمانی که برای تهیه حلقه ازدواج به فروشگاه یا گالری مراجعه کردید، حلقه هایی را هم که در نظر نداشتید امتحان کنید. با جواهر فروش صحبت کنید و به آن ها اجازه دهید براساس چیزی که علاقه دارید، پیشنهاداتی به شما بدهند و در عین حال هیچ کدام از پیشنهادها را رد نکنید. مثل لباس عروسی با دیدن مدل های جدید ممکن است از دوست داشتن چیزهایی که هیچ وقت  فکرش را هم نمی کردید دست بکشید. پس مدل های دیگر را هم در فروشگاه امتحان کنید و در صورت امکان سعی کنید نوشتن را با آن انجام دهید تا از راحت بودن حلقه در دست تان مطمئن شوید.

حلقه ازدواج سه سنگه 2019

۸- بلند مدت فکر کنید

درست است که شما به دنبال یک حلقه مد روز هستید. ولی این نکته را هم هنگام انتخاب در نظر داشته باشید که چیزی را که می خواهید دستتان کنید، قرار است حداقل تا ۴۰ سال آینده داشته باشید. البته نیاز نیست خیلی استرس داشته باشید.چون برای حلقه، ازدواج نمی کنید و هر زمانی که بخواهید می توانید در جلقه تان تغییرات ایجاد کنید. مثلاً برای سالگرد ازدواج نگین اضافه کنید و یا جنس آن را از طلای سفید به پلاتین تغییر دهید.

حلقه ازدواج جذاب 2019

۹- نگهداری درست را فراموش نکنید

برای تمیز و درخشان نگه داشتن حلقه ازدواج و نگین های آن نیاز است که آن را بشویید. به طوری که آن را در آب کف دار گرم خیس کنید سپس به آرامی با یک مسواک بسیار نرم یا براش ابرو آن را تمیز کنید.(فشار بیش از حد می تواند نگین های آن را از محلی که قرار گرفتند شل کند.) دوباره روی آن آب بگیرید و به آهستگی با یک پارچه بدون پرز آن را خشک کنید. اگر هم یک حلقه ساده طلا یا پلاتین را انتخاب کردید، به راحتی با مالش یک پارچه بدون پرز نرم حلقه را تمیز نگه دارید.

حلقه ازدواج مردانه پلاتین

۱۰- سایز مناسب انتخاب کنید

اکثر افراد به ندرت حلقه ازدواج خود را از دست در می آورند. در زمستان، تابستان، موقع ورزش، بارداری و در تمامی لحظات زمانی که از گرما و سرما انگشتان منبسط و منقبض می شوند یا زمان وزن کم کردن حلقه در دست است. برای پیدا کردن بهترین سایز که در تمام تغییرات شرایط آب و هوایی مناسب باشد، تست نهایی حلقه را در زمانی انجام دهید که آرامش دارید و دمای بدن شما نرمال هست. هرگز این کار را در صبح (بدن شما خواب شب گذشته را نگه داشته است) یا بلافاصله بعد از تمرین ورزشی(انگشت ها متورم هستند) یا زمانی که خیلی سرد یا خیلی گرم هستید (انگشتها منبسط یا منقبض می شود انجام ندهید. توصیه دیگر این هست که حداقل سه مرتبه حلقه را دست کنید تا از اندازه بودن آن مطمئن شوید. و در نهایت این که حلقه های ضخیم تر، سفت تر به انگشت کیپ می شوند. در نتیجه این مدل حلقه ها را یک سایز بزرگ تر انتخاب کنید.

حلقه ازدواج ساده طلا

در ادامه تعداد بیشتری از جدیدترین مدل حلقه روز دنیا را برای ایده گرفتن شما در نظر گرفتیم. پس با مطلب همراه باشید.

حلقه ازدواج برلیان حلقه ازدواج تک نگین 2019 حلقه ازدواج شیک و خاص حلقه ازدواج شیک 2019 حلقه ازدواج لوکس حلقه ازدواج ظریف حلقه ازدواج زنانه 2019 حلقه ازدواج تک نگین حلقه ازدواج خوشگل حلقه ازدواج جواهر حلقه ازدواج ساده و تک نگین حلقه ازدواج تک نگین 2019 لوکس ترین حلقه ازدواج حلقه ازدواج لاکچری 2019 حلقه ازدواج طلا سفید و زرد حلقه ازدواج خارجی حلقه ازدواج خاص تک نگین حلقه ازدواج مدرن حلقه ازدواج ظریف 2019 حلقه نامزدی شیک 2019 رینگ ازدواج جدید حلقه ازدواج خوشکل حلقه نشان جدید حلقه ازدواج شیک و لوکس حلقه ازدواج لوکس خارجی مدل حلقه ازدواج حلقه ازدواج 98 حلقه ازدواج جدید 98 حلقه نامزدی خاص حلقه نامزدی طلا سفید حلقه ازدواج قیمتی

منابع: onefabdayو Knot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.