۵۵ مدل لباس عروس پرنسسی جدید ۲۰۱۹ [عکس]

اگر شما یکی از آن دختربچه هایی بودید که درباره عروسی شان رویاپردازی می کردند، حتما یکی از مدل لباس عروس هایی که تصور می کردید، لباس عروس پرنسسی بوده. یک لباس پرنسسی افسانه ای به طور معمول برای اکثر شکل های بدن مناسب است و در تصاویر باورنکردنی به نظر میاد.

لباس عروس مدل پرنسسی به خاطر بالاتنه چسبان و دامن پف دار آن کاملا قابل تشخیص هست که هر قدر دامن پف بیشتری داشته باشد، محبوبیت بیشتری دارد. بر خلاف مدل لباس عروس a-line که دامن از لگن به تدریج باز می شود، حجم زیادی از دامن پف دار از کمر به وجود می آید که شکل لباس سیندرلا را به وجود می آورد.

لباس عروس پرنسسی

 برای شکل بدن ساعت شنی کامل و ایده آل بنظر می رسد، بطوریکه کمر باریک طبیعی را برجسته می کند. به علاوه برای بدن های با شکل گلابی که دارای لگن و پاهای بزرگ هستند، چی بهتر از اینکه این قسمت های بدن با یک دامن پفی جذاب پنهان شود؟

حس واقعی روز عروسی زمانی در ذهن شما تداعی می شود که برای خرید لباس عروس اقدام می کنید و انتخاب لباس پرنسسی هم از این قاعده مستثنی نیست. نکته کلیدی درباره این مدل لباس این هست که از رسمی ترین شکل لباس هاست. اکثرعروس ها شینیون مو حجیم را با این مدل لباس عروس انتخاب می کنند که واقعا شکل و شمایل یک پرنسس را به آن ها می دهد. حالا فقط یک کفش پاشنه بلند نباتی یا سفید نیاز هست تا همه چشم ها رو به خودتان خیره کنید

لباس عروس پرنسسی جدید

اگر شما هم فکر می کنید لباس عروس مدل پرنسسی اولویت اول گزینه های لباس بهترین روز زندگی تان هست، جدیدترین مجموعه آن را از دست ندهید. در این مجموعه کامل انواع لباس عروس این مدل از  دنباله دار و پفی گرفته تا دکلته را می توانید مشاهده کنید.

لباس عروس پرنسسی 2019

لباس عروس پرنسسی جدید

لباس عروس پرنسسی شیک

لباس عروس پرنسسی دکلته

لباس عروس پرنسسی اروپایی

لباس عروس پرنسسی بلند

لباس عروس پرنسسی خوشگل

لباس عروس های پرنسسی جدید

انواع لباس عروس پرنسسی جدید

لباس عروس پرنسسی دنباله دار

مدل لباس عروس پرنسسی

مدل لباس عروس پرنسسی دنباله دار جدید

مدل لباس عروس پرنسسی دنباله دار جدید

عکس لباس عروس پرنسسی

 

مطالب مشابه

نظرات (3)

  1. لباس پرنسسی از همه مدلا شیکتره البته از نظر خودم. از همین الان میدونم هر وقت عروس بشم انتخابم لباس پرنسسیه

  2. عکسا فوق العاده زیبا هستند.
    من عاشق لباس عروس پرنسسی شدم. ب نظرم بهتریت انتخاب هستش.
    مرسی از مطالب مفیدتون

    1. ممنون از لطفتون. امیدواریم باقی مطالب هم براتون مفید بوده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.